kc tu.

cultural centre / veggie bistro / speciality coffee / craft bar

SNP 77 , 916 01 Stará Turá +421 911 17 16 15 sme@kctu.sk
Otváracie hodiny
Pondelok
ZATVORENÉ
Utorok
8:00 - 00:00
Streda
8:00 - 00:00
Štvrtok
8:00 - 00:00
Piatok
8:00 - 00:00
Sobota
8:00 - 02:00
Nedela
8:00 - 16:00
Sledujte nás

PRE VÁS A VAŠU SPOLOČNOSŤ

vytvoríme chutné a originálne vegetariánske menu, ktoré sa dlho na stolíku neohreje.

Coffee catering

Priamo na vašom podujatí vytvoríme plne vybavenú kaviareň s barom s rôznymi druhmi výberovej kávy. Pod taktovkou profesionálnych baristov, vám pripravíme špičkové espresso, či iné lahodné kávové nápoje s precíznym latte art.

Craft beer catering

Až 30 výčapných kohútov na čapovanie remeselných pív na vašom podujatí? Presne tak! Máme šťastie, že sa nachádzame v blízkosti množstva remeselných pivovarov ponúkajúcich širokú škálu pivných štýlov. Z malého pivovaru, priamo k vám na stôl.

Cocktail catering

Ponúkame cocktail catering, ktorý zrealizujeme priamo na vašej svadbe, firemnom večierku či akejkoľvek inej príležitosti, ktorá si vyžaduje správne namiešaný cocktail. Našim cieľom je urobiť vašu párty nezabudnuteľnou.

Veggie catering

Plánujete rodinné alebo firemné podujatie a túžite po zdravom a chutnom cateringu? Ste tu správne. Ponúkame vegetariánske cateringové služby pre malé aj väčšie skupiny na oslavy, vernisáže, svadby, firemné večierky, či detské oslavy a verte tomu, že po našom jedle sa budú zalizovať aj zarytí mäsožravci.

Sweet catering

Od malých dezertov až po veľké torty. S naším sladkým cateringom sú možnosti takmer nekonečné. Vyberte si obľúbené dezerty, podľa svojho vkusu a my vašu víziu premietneme do reality.

FIREMNÉ EVENTY

Vďaka bohatým skúsenostiam s tvorbou firemných podujatí chápeme, že pokiaľ ide o firemné akcie, neexistuje žiadny priestor pre chyby. Catering príliš často prichádza ako dodatok pri plánovaní firemnej akcie - zohráva však dôležitú úlohu. Ak ľudia nie sú spokojní s jedlom, všetky ostatné pozitíva sú až na druhom mieste. Z tohto dôvodu je nevyhnutné pre podujatie získať prvotriedneho dodávateľa pre catering. Či už plánujete raňajkový seminár, vianočný večierok, alebo dokonca usporiadate večernú udalosť na úrovni, sme pre vás perfektnou voľbou pre vaše firemné podujatia.

OBCHODNÉ JEDNANIA

Podporte spoluprácu a tvorivosť tým, že oživíte svoje obchodné stretnutia a tímové diskusie zdravým a chutným stravovaním v kancelárii. Jedlo spája a je skvelým spôsobom ako budovať vzťahy s kolegami alebo klientami. Ponúkame Vám rôzne možnosti cateringov pre obchodné stretnutia . Či už hľadáte rýchle a ľahké jedlo alebo kulinársky zážitok ste tu správne.

HROMADNÉ OBEDY DO FIRIEM

Môže, chutný zdravý obed zmeniť váš deň? Bol to Aldous Huxley, ktorý povedal: „Človek môže byť pesimistický determinista pred obedom ale optimistický vyznávač slobodnej vôle po ňom.“ Obedňajšie jedlo má v sebe veľkú silu, ktorá je podceňovaná. Ponúkame Vám veggie, zdravé obedy pre vás a vaších zamestnancov, ktoré spôsobia revolúciu vo Vašom stravovaní.

RODINNÉ OSLAVY

Či už je to narodeninová párty, večera s priateľmi, nečakaná návšteva alebo sa vám dnes večer práve nechce variť, sme tu pre Vás. Radi budeme súčasťou Vašej oslavy aby sme vám pomohli vytvoriť príjemnú rodinnú atmosféru a nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

SVADOBNÉ RECEPCIE

Je to najdôležitejší deň vášho života. Premeňte svoje svadobné jedlo na kulinársky zážitok. Obdarte svojich hostí delikátnymi predjedlami, hlavným chodom, užasnými dezertmi. Aj vďaka nám bude vaša svadba nezabudnuteľná. Vaše svadobné menu vytvoríme spoločne aby sme splnili všetky vaše túžby a požiadavky. Chceme aby bol každý aspekt vašej svadby dokonalý. Uvoľnite sa a užite si párty, ktorú ste tak starostlivo plánovali . O vašich hostí sa postaráme my s kompletným technickým zabezpečením.

FESTIVALY

Organizujete festival alebo iné spoločenské podujatie? Hľadáte zastrešenie veggie jedla? Našli ste nás. Pre festivalovú sezónu sme pripravili vzrušujúcu a originálnu ponuku festivalového jedla, z ktorého vám potečú slinky z úst! Sami ako organizátori vieme ako náročne je občas nájsť kvalitných gastro predajcov. Preto sme nadšení, že môžeme spolupracovať s množstvom festivalov, kde naše dobroty radi ponúkame. Máme filozofiu, že „všetko, čo po sebe zanecháme, sú spomienky a odpad“ A preto kladieme veľký dôraz aby naše produkty zanechávali po sebe, čo najmenšiu ekologickú stopu. Všetky naše jedlá a produkty podávame v bio kompostovateľných obaloch. Dobrú chuť, bez odpadu!

Ako Vám môžeme pomôcť?

  Vaše meno (povinné)


  Mobil (povinné)

  Váš email (povinné)

  Názov firmy

  Služba o ktorú máte záujem

  Coffee cateringCoctail cateringCraft beer cateringVeggie cateringSladký catering

  Dátum začiatku akcie

  Dátum ukončenia akcie

  Miesto konania

  Doplňujúce informácie