kc tu.

cultural centre / veggie bistro / speciality coffee / craft bar

SNP 77 , 916 01 Stará Turá +421 911 17 16 15 sme@kctu.sk
Otváracie hodiny
Pondelok
ZATVORENÉ
Utorok
8:00 - 00:00
Streda
8:00 - 00:00
Štvrtok
8:00 - 00:00
Piatok
8:00 - 00:00
Sobota
8:00 - 02:00
Nedela
8:00 - 16:00
Sledujte nás
Sme radi, že ste sa rozhodli podporiť kc tu.

Sme nezávislé kultúrne a komunitné centrum. Staňte sa našim podporovateľom a pomôžte nám získať viac zdrojov pre našu činnosť a projekty. Vaša podpora je pre nás dôležitá aby sme mohli meniť naše mesto k lepšiemu.

Staňte sa členom

Staňte sa členom nášho o.z. a podporte každoročne naše aktivity formou členského poplatku 20 € / rok . Participujte pri aktivitách o.z. a využite výhody členov o.z.

Darujte nám Vaše 2 % z dane

Stačí, ak nám darujete 2 % z dane a my môžeme pokračovať v tvorbe kultúrnych a vzdelávacích udalostí z oblasti hudby, výtvarného umenia, literatúry, filmu, divadla a multižánrových aktivít.

Príspevok na účet nášho občianského združenia

kc tu. je nezisková organizácia. Naša nezávislosť je pre nás kľúčová, a preto sú naše aktivity financované výlučne z našich príspevkov a príspevkov podporovateľov. Podporiť nás môžete finančným príspevkom na účet občianskeho združenia vedenom v SLSP SK38 0900 0000 0051 6596 8477.

Kúpa produktov u nás na prevádzke

Milujete výberovú kávu, miešané drinky, skvelé jedlo alebo všetko naraz? To je skvelé, lebo kúpou produtkov u nás podporujete i fungovanie a realizáciu projektov kc tu. Naša prevádzka je neoddeliteľnou súčasťou nášho kultúrneho centra.

Merch a produkty z eshopu

Potešte seba a tým potešíte i nás. Kúpou merchu a produktov z shopu nás rozhodne podporíte. Zisk z predaja potuje na prevádzkové náklady kultúrneho centra. Kúpou prispejete i realizáciu projektov, na ktorých pracujeme. A nesmieme zabudnúť častým nosením nášho merchu nám určite budete robiť reklamu aj v offline svete.

NAKUPUJ VO SVOJOM OBĽÚBENOM OBCHODE A PODPOR KCTU

Givenio je darcovský portál, ktorý umožňuje % z nákupov podporiť neziskové organizácie. Stačí si len vybrať svoje obľúbene kultúrne centrum, nakúpiť v niektorom zo spriatelených e-shopov a máte hotovo. Nestojí Vás to ani cent a podporíte dobrú vec. Viac info nájdete na http://www.givenio.org/sk/ako-to-funguje

Zdieľajte a šírte naše aktivity a novinky

Veľmi nám pomáha Vaše zdieľanie na sociálnych sieťach ale aj ústne podanie medzi Vašimi známymi. Pomôžte nám dostať naše aktivity, k čo najširšiemu publiku ľudí.