kc tu.

cultural centre / veggie bistro / speciality coffee / craft bar

SNP 77 , 916 01 Stará Turá +421 911 17 16 15 sme@kctu.sk
Otváracie hodiny
Pondelok
ZATVORENÉ
Utorok
8:00 - 00:00
Streda
8:00 - 00:00
Štvrtok
8:00 - 00:00
Piatok
8:00 - 00:00
Sobota
8:00 - 02:00
Nedela
8:00 - 16:00
Sledujte nás

Náš tím

Matúš Hladík

Kultúrny nadšenec, ktorý sa v tu.čku venuje programovej dramaturgii. Veľký nadšenec komunitných projektov a zdieľanej ekonomiky.

Paulína Fraštiová

Paulínka sa v našom o.z. venuje ochrane a pomoci zvieratám a ekológii. Aktívne pomáha útulkom v okolí a jej snom je raz taký aj mať aby mohla zachrániť všetky zvieratká.

Ján Kýška

Zakladateľ turanskej bežeckej komunity tu Run. Otec projektu Beh Dubníkom. Vášnivý bežec. To je náš Janko, ktorého u nás stretnete prevažne v moderátorskom kresle, v ktorom moderuje všetky naše diskusie a kvízy.

Katarína Medňanská

Naša milá, vždy usmiata Katka, ktorú u nás všetci poznáte z Francúzskych večerov, ktoré Katka u nás vytvárala. Veľká milovníčka Francúzska a všetkého spojeného s ním. Katka má vznešené povolanie, je učiteľkou a o to viac úžasné je jej miesto v tu. Prepája svojich študentov s kultúrou

Jaroslav Naď

Vášnivý cestovateľ, strihač videí a horolezec. Jaro alias Rarach má u nás za sebou množstvo cestovateľských kín. Aktívne u nás propaguje lokálny turizmus a krásy nášho kraju.

Jaroslav Stančík

Jaro je veľmi aktívny mladý muž. Stál pri zrode Bansko-Bystrického artfóra, je veľký milovník kníh. Vďaka nemu, sme u nás mohli privítať množstvo spisovateľ, novinárov a iných skvelých autorov. U nás Jano stojí za projektom Litera.Turá.

Martin Medňanský

Keď nevidíte Martina fotiť tak ho vidíte na bicykli alebo so svojou milovanou Katkou na kavičke. Martin je známy svojím umením - fotografovaním. Je fotografom tlačovej agentúry SITA. Ak uvidíte nejakú peknú fotku u nás z eventu, fotil ju Martin. Medzi Martinove hobby patria rovnako aj filmy, čiže ho u nás môžete rovnako stretnúť pri komentovaných premietačkách filmov z jeho výberu.

Matúš Geschwandtner

Matúš je staroturanec momentálne žijúci v Brne. Pracuje ako projektant na rôznych projektoch v Brne. Je skvelé, že môže prinášať pohľad na mesto z iného uhlu vďaka jeho práci. U nás sa Matúš venuje práve tvorbe a vizualizácii rôznych projektov, ktoré by mohli ovplyvniť naše mesto k lepšiemu.

Jozef Toman

Jozef, ktorého všetci poznajú pod menom Pepo alebo námorník je úžasný rečník. Jeho dobrodružstva môže človek počúvať celý večer a nezunujú. Svedkom toho ste mohli byť i na diskusiách, ktoré vytváral u nás v tu. Úžasne fotí, a zbiera starožitnosti. Milovník ochrany životného prostredia. To je náš Pepo.

Milan Slezák

Milanko je náš ``menežeris``. Zbiera údaje, dáta, info o projektoch u nás a v zahraničí a hľadá všetky možnosti ako by sa naše projekty mohli realizovať. Rovnako nás zastupuje vo finančnej správe mesta a je členom dozornej rady Technoturu. Milanko má prehľad o všetkom. Ako sa hovorí. Najlepšie na koniec.

PRIDÁŠ SA K NÁM?