kc tu.

cultural centre / veggie bistro / speciality coffee / craft bar

SNP 77 , 916 01 Stará Turá +421 911 17 16 15 sme@kctu.sk
Otváracie hodiny
Pondelok
ZATVORENÉ
Utorok
8:00 - 00:00
Streda
8:00 - 00:00
Štvrtok
8:00 - 00:00
Piatok
8:00 - 00:00
Sobota
8:00 - 02:00
Nedela
8:00 - 16:00
Sledujte nás

Náš tím

Matúš Hladík

Kultúrny nadšenec, ktorý sa v tu.čku venuje programovej dramaturgii. Veľký nadšenec komunitných projektov a zdieľanej ekonomiky.

Paulína Fraštiová

Paulínka sa v našom o.z. venuje ochrane a pomoci zvieratám a ekológii. Aktívne pomáha útulkom v okolí a jej snom je raz taký aj mať aby mohla zachrániť všetky zvieratká.

Katarína Medňanská

Naša milá, vždy usmiata Katka, ktorú u nás všetci poznáte z Francúzskych večerov, ktoré Katka u nás vytvárala. Veľká milovníčka Francúzska a všetkého spojeného s ním. Katka má vznešené povolanie, je učiteľkou a o to viac úžasné je jej miesto v tu. Prepája svojich študentov s kultúrou

Jaroslav Naď

Vášnivý cestovateľ, strihač videí a horolezec. Jaro alias Rarach má u nás za sebou množstvo cestovateľských kín. Aktívne u nás propaguje lokálny turizmus a krásy nášho kraju.

Jaroslav Stančík

Jaro je veľmi aktívny mladý muž. Stál pri zrode Bansko-Bystrického artfóra, je veľký milovník kníh. Vďaka nemu, sme u nás mohli privítať množstvo spisovateľ, novinárov a iných skvelých autorov. U nás Jano stojí za projektom Litera.Turá.

Martin Medňanský

Keď nevidíte Martina fotiť tak ho vidíte na bicykli alebo so svojou milovanou Katkou na kavičke. Martin je známy svojím umením - fotografovaním. Je fotografom tlačovej agentúry SITA. Ak uvidíte nejakú peknú fotku u nás z eventu, fotil ju Martin. Medzi Martinove hobby patria rovnako aj filmy, čiže ho u nás môžete rovnako stretnúť pri komentovaných premietačkách filmov z jeho výberu.

Matúš Geschwandtner

Matúš je staroturanec momentálne žijúci v Brne. Pracuje ako projektant na rôznych projektoch v Brne. Je skvelé, že môže prinášať pohľad na mesto z iného uhlu vďaka jeho práci. U nás sa Matúš venuje práve tvorbe a vizualizácii rôznych projektov, ktoré by mohli ovplyvniť naše mesto k lepšiemu.

Jozef Toman

Jozef, ktorého všetci poznajú pod menom Pepo alebo námorník je úžasný rečník. Jeho dobrodružstva môže človek počúvať celý večer a nezunujú. Svedkom toho ste mohli byť i na diskusiách, ktoré vytváral u nás v tu. Úžasne fotí, a zbiera starožitnosti. Milovník ochrany životného prostredia. To je náš Pepo.

Milan Slezák

Milanko je náš ``menežeris``. Zbiera údaje, dáta, info o projektoch u nás a v zahraničí a hľadá všetky možnosti ako by sa naše projekty mohli realizovať. Rovnako nás zastupuje vo finančnej správe mesta a je členom dozornej rady Technoturu. Milanko má prehľad o všetkom. Ako sa hovorí. Najlepšie na koniec.

PRIDÁŠ SA K NÁM?